Kalite

ISO 9001:2008

0 530 522 82 24

İrtbat

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00

  • Kelebek Koltuk Yıkama
  • 0 530 522 82 24

Kalite

ISO 9001:2008

0 530 522 82 24

İrtbat

Çalışma Saatlerimiz

08.00-23.00

Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy koltuk yıkama işlemlerinde en kaliteli ve seviyeli bir hizmet veren firmamız ücretsiz servis araçlarımızla adresinize gelerek koltuklarınızı, sandalyelerinizi, oturma gruplarınızı ve yataklarınızı yerinde yıkama hizmetiyle yıkamakta ve size teslim etmekteyiz. Bu hizmeti sunarken kesinlikle evinize hiçbir şekilde zarar verilmemekte ve kullanılan koltuk yıkama ilaçları kokusuz olup koltuklarınız açısından hiçbir yan etkisi olmamaktadır. Koltuk yıkama işlemi sonrası koltuklarınızda her hangi bir renk değişimi ve deforme olmamakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak temizlenmektedir. Stor perde yıkama hizmeti de sunan firmamız stor perdelerinizi en ufak bir leke kalmayacak şekilde temizlemektedir.

Avcılar İlçemizde koltuk yıkama adına vermiş olduğumuz hizmet sadece Avcılar koltuk yıkama olarak değil, stor perde yıkama, yatak yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama gibi birçok hizmeti de birlikte veriyoruz. Yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz koltuk yıkama makinası ve köpürtmede ve fırçalamada kullandığımız fırçalar su sıçratmayayan fırçalardır. Avcılar halkımıza daha iyi ve daha kaliteli yıkama hizmeti vermek için koltuk temizliği konusunda onların biraz daha püf noktalarını bilmeleri için bilgi verilmesi gerekiyor. Kelebek Koltuk Yıkama koltukları her zaman temiz ve sağlıklı kalacak. Hep söylediğimiz gibi önemli olan koltuk yıkatmak değil o koltukları kim ve nasıl yıkıyor. Bu günlerde birçok kendini koltuk yıkama firması olarak tanıtan ama aslında firma ile hiçbir alakası olmayan insanlar ev ev, kapı kapı dolayarak koltuk yıkama hizmeti verdiklerini söylüyorlar. Koltuk yıkama fiyatı soran insanlarımıza da en ucuz koltuk yıkama fiyatı veriyorlar. Aslında verdikleri fiyatlar gerçek anlamda bu hizmeti verenler için çok cüzi bir miktarda hatta kullanılan malzeme parasını bile çıkartmayan cinsten desek daha doğru olur. Bu arada amaç günü kurtarmaktır. Veya bir defa yıkarım paramı alıp giderim mantığıyla yapılan bir hizmettir. Ama sözde yıkanan koltuklar iki gün sonra eskisinden daha kötü halde karşımıza çıkıyor. Bu nedenle Avcılar’da koltuk yıkama hizmeti almak isteyen kardeşlerimizden tek ricamız koltuklarını yıkatmak istedikleri firmaları iyi seçmeleri gerekiyor.

Kelebek Koltuk Yıkama son zamanlarda ilkeli çalışması ve kaliteli temizlik anlayışı ile İstanbul halkının gölünde taht kurmuş bir İstanbul Koltuk Yıkama Firmasıdır.

Top