Cafe, Restoran, Lokanta, Otel, Sinema Salonları vb. işletmelerde bulunan koltuklarınızı özel yöntemlerle temizliyoruz. İstanbul geneli hizmet vermekte olan firmamız işletmeler için gereksinim duyulan profesyonel koltuk temizleme hizmetini vermektedir.

Kullanılmakta olan koltuklar kirlendiğinde, müşterilerin gözünde işletmeniz kötü bir izlenim bırakmaya başlar. İnsanlar gittikleri mekânlarda, temiz bir ortam bekler. İşletmeler için bunu sağlamak her zaman kolay olmaz. Özellikle koltuk gibi çok sık kirlenen ve temizlenmesi zor olan eşyaların temizliği için Kelebek Koltuk Yıkama Firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Koltuklarınızın temizliğini yapmaya başlamadan önce temizlenecek yüzeye göre işletmenize gelip uygun tekniği belirliyoruz. Özellikle problemli kirli alanlar için, özel olarak hazırlanmış koltuk temizleme ürünlerinin seçimi ile başlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, koltuklarınızın kumaşlarına zarar vermeden, her şeyin doğru yapılmasını sağlar. Koltuklarınızdaki temizlik sonucunu sizinle paylaşarak memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz. Sonuç olarak daha temiz, daha uzun ömürlü, sağlıklı bir yaşam ortamı sağlıyoruz.

Temiz ve Sağlıklı Restoran Koltukları

Koltuk Yıkama işleminden sonra mobilyalarınızı tekrar düzenliyoruz. Kullandığımız temizlik ürünleri sayesinde işletmenizdeki koltuklarınız artık daha sağlıklı ve temiz olacaklar. Bununla birlikte koltuklarınızın daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlıyoruz. Koltuklarınız uzun bir aradan sonra, harika bir görünüme kavuşur.