Evlerinizde ve ya iş yerlerinizdeki duvardan duvara halıfleksiniz veya halılarınızı, yere sabitlenmiş ise ya da kaldırılamayacak durum da ise, var olan halı veya büyük çaplı halılar yerinde yıkaya bilmekteyiz. Yerinde halı veya halıfleks yıkama işleminde sırası ile güçlü vakum makinası sayesinde önce tozunu alıyoruz. Daha sonra halı veya büyük halıların cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflekse ovalayarak köpürtüyoruz. Köpürtülen halı veya yerinde halı yıkama makinasıyla var olan lekeler çıkartılmaktadır. Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı veya şampuan ve köpük alınır, Halı veya duvardan duvara halılar tam anlamıyla durulana kadar halıya su verip vakumlama yapma işlemi devam eder.

Halılar tam anlamıyla durulandıktan sonra, duvardan duvara halılarınızdaki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Halıfleksler yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı, yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması ekstra masraflar doğurur.

Bu olay hem kesenizi hem de zamanınızı fazlasıyla etkiler. Uzman ekibimiz ve son sistem makinalarımızla Yerinde Halı Yıkama işinde de senelerin verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Sunulan Mekanlar Cami´ler, Kuran Kursları, Oteller, iş yerleri, Evler, Palazlar, Residencler, Depolar Kullandığımız Kimyasallar; Yerinde halı yıkama şampuanı olarak ithal halı şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılmaktadır.